Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67428

Hangete spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Osalemine hangete läbiviimisel, dokumentatsiooni vormistamine
  • Tellimuste vormistamine
  • Tarnete jälgimine
  • Korraldatud hangete üle arvestuse pidamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus, soovitavalt juriidiline või majanduslik
  • Riigihangete või suurhangete läbiviimise kogemus
  • Eesti keele oskus kõrgtasemel
  • Vene keele oskus kesktasemel ja ühe enamlevinud võõrkeele oskus vähemalt algtasemel
  • Infotehnoloogiliste vahendite kasutamisoskus ja tööks vajalike arvutiprogrammide valdamine
  • Ladus suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • Vastutus- ja otsustusvõime

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Eneseteostusvõimalust
  • Arenemis- ja koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#67428