Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299742

Hambatehnika õppetooli laborant (osalise tööajaga)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool võtab tööle 0,5 ametikohaga hambatehnika õppetooli laborandi, kelle peamisteks tööülesanneteks on õppelaboratooriumi igapäevase töö korraldamine, laboratooriumi tehnilise korrasoleku tagamine, õppetööks vajalike materjalide tellimine, õppetöö läbiviimise assisteerimine.

Ootused kandidaadile

  • hambatehniku kutse- või kõrgharidus;
  • väga hea eesti keele oskus;
  • hea arvuti kasutamise oskus;
  • aktiivsus ja omaalgatuslikkus, korrektsus töös;
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
VÕI
  • vähemalt keskharidus;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus;

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja õppimisvõimalusi;
  • kaasaegset töökeskkonda ja suurepärast meeskonda;
  • paindlikku töögraafikut.

Tööpakkumise number
#299742

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 282 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. märts 2013
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2013

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool koolitab innovaatiliselt ja kriitiliselt mõtlevaid tervisevaldkonna töötajaid.

Vaata rohkem