Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59362

Hambatehnika õppetooli juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kuulutab välja konkursi hambatehnika õppetooli erakorralise juhataja leidmiseks, kelle ülesanneteks on õppetooli juhtimine, õppekavade arenduse ja akrediteerimise ning õppejõudude arenduskava koostamise eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt omab õpetamise ning juhtimise kogemust
  • omab vähemalt magistri kraadi või sellele vastavat haridustaset
  • aktiivne ja algatusvõimeline
  • eesti, vene ja inglise keele oskus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • valmisolek pidamaks 30 minutilist näidisloengut

Ettevõte pakub

  • arenemis- ja õppimisvõimalusi
  • aktiivseid eneseteostamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • suurepärast meeskonda
  • kuni kolme aastast lepingut
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerijal esitada:
1) kirjalik avaldus;
2) elulookirjeldus (sh teenistuskäik);
3) nõuetekohast haridust tõendava dokumendi koopia;
4) kandidaadi soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Tööpakkumise number
#59362