Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316602

Hambatehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mudelite vallamine,
Täiskeraamiliste hambakroonide (s.h implantaadi kroonide), -sildade, eemaldatavate proteeside valmistamine,
Erinevate kapede valmistamine

Ootused kandidaadile

Hambatehniku haridust ja töökogemust,
Iseseisva töö võimelisus, koostöövalmidus, täpsus, motiveeritus
Hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
Kohusetundlik, korrektne ning initsiatiivikas
Huvi pikaajalise töösuhte vastu
Hea suhtlus ja meeskonnatöövalmidust

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega, tasu kokkuleppel,
Õppimis - ja arenguvõimalust ning töökogemust,
Meeldivat ning kaasaegset töökeskkonda sõbralikus ja abivalmis kollektiivis,
Võimalusi eneseteostuseks,
Kaasaegseid töötingimusi ja väga heal tasemel tehnikat,

Tööpakkumise number
#316602

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2013
Kuulutus sisestati:
9. august 2013
Lisainfo palga kohta:
Tasu tükitöö alusel

EcoDent on kaubamärk, mis kuulub eesti erakapitalile. Ettevõte on alustanud oma tegevust 2013.aastal ja kuulub hambaravi erakliinukute segmenti.
Meie olemasolu ja kollektiivi saab iseloomustada kui nooruslikku, innovatiivset ja pikaajaliste plaanidega Hambaravi kliinikut.

Vaata rohkem

Hambatehnik