2023-08-23 14:48:55

Hambaraviõde

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on koostöös arstiga meie patsientidele kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid peamiselt implantoloogiaga tegelevat arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline ja meeldiv suhtleja. Tunned suurt huvi meditsiinivaldkonna vastu. Vajalik on õendusalane haridus. Oled valmis õppima ja hindad meeskonnatööd ning suhtled vabalt eesti keeles.

Ettevõte pakub

Sind ootab võimalus teha tähendusrikast tööd Eesti juhtivas eratervishoiu ettevõttes. Meid liidab vastutustunne patsiendi tervise eest. Sinust saab meie tööpere väärtuslik liige, kellel on võimalus kaasa lüüa rahvusvahelise tervishoiuettevõtte arenguloos. Lisaks konkurentsivõimelisele töötasule pakume tervist toetavat motivatsioonipaketti ja mitmekülgseid arenguvõimalusi. Tagame töökohapõhise väljaõppe. Töökoht asub Meliva Tartu hambakliinikus Kvartali keskuses. Pakume tööd osakoormusel, 32 tundi nädalas.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV koos palgasooviga aadressile cv [at]unimed.ee (pealkirjaga „Tartu hambaraviõde“) või kandideeri läbi tööportaali hiljemalt 15.10.2023