Hambaraviõde/-assistent
Tööpakkumise number #833456

UNIMED KLIINIKUD OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Mis on Sinu peamiseks ülesandeks?

Sinu peamiseks ülesandeks on koostöös arstiga meie patsientidele kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootused kandidaadile

Keda me otsime?

Ootame Sind kandideerima, kui teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline ja meeldiv suhtleja. Sul on varasem hambaravi töökogemus ja kasuks tuleb kogemus ortodontia valdkonnas. Oled erialaselt uudishimulik, hindad meeskonnatööd, suhtled vabalt eesti keeles ning oled valmis töötama graafiku alusel, esmaspäevast reedeni.

Ettevõte pakub

Mis sind ees ootab?

Meie meeskonnaga liitudes saab Sinust meie tööpere väärtuslik liige, kellel on võimalus kaasa lüüa Eesti juhtivas tervishoivaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Lisaks tervist toetavale motivatsioonipaketile, saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses meeskonnas.

Töökoht asub Tallinnas, Unimed Järve hambakliinikus aadressil Lelle 24.

Tööpakkumise number
#833456

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2023
Hambaraviõde/-assistent Hambaraviõde/-assistent

Unimed on Eesti juhtiv hambakliinikute ja -laborite grupp, mis kuulub Soome tervishoiuettevõtte Mehiläinen gruppi. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu kaheksas Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
HAMBAARSTI ASSISTENT TIMMERMANN AS
5 päeva jäänud
HAMBAARSTI ASSISTENT TIMMERMANN AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
VETERINAAR-ASSISTENT PETCITY RANNAMÕISA 24/7 LOOMAKLIINIKUS Eesti Veterinaaria Kliinikumid OÜ
VETERINAAR-ASSISTENT PETCITY RANNAMÕISA 24/7 LOOMAKLIINIKUS Eesti Veterinaaria Kliinikumid OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
HAMBAKIRURGI JA PROTEESIARSTI ASSISTENT Reinesberg Grupp OÜ
1700 - 2000 €/kuus
HAMBAKIRURGI JA PROTEESIARSTI ASSISTENT Reinesberg Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
ÕDE VÕI ABIÕDE UUENEVASSE KEEMIARAVI OSAKONDA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
ÕDE VÕI ABIÕDE UUENEVASSE KEEMIARAVI OSAKONDA Põhja-Eesti Regionaalhaigla • Tallinn
Tallinn
ÕDE Arstikeskus Confido AS
3 päeva jäänud
ÕDE Arstikeskus Confido AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki