2023-08-23 14:48:55
Hambaraviassistent

Hambaraviassistent

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on koostöös arstiga meie patsientidele kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline ja meeldiv suhtleja. Tunned suurt huvi meditsiinivaldkonna vastu. Kasuks tuleb õendusalane haridus. Oled valmis õppima ja hindad meeskonnatööd ning suhtled vabalt eesti keeles. Töö on täiskoormusel, E -R kell 08.00-16.00.

Ettevõte pakub

Sind ootab võimalus teha tähendusrikast tööd Eesti juhtivas eratervishoiu ettevõttes. Meid liidab vastutustunne patsiendi tervise eest. Sinust saab meie tööpere väärtuslik liige, kellel on võimalus kaasa lüüa rahvusvahelise tervishoiuettevõtte arenguloos. Lisaks konkurentsivõimelisele töötasule pakume tervist toetavat motivatsioonipaketti ja mitmekülgseid arenguvõimalusi. Tagame töökohapõhise väljaõppe.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun oma CV koos palgasooviga aadressile cv[ät]unimed.ee (pealkirjaga „Kärdla hambaraviassistent“) või kandideeri läbi keskkonna hiljemalt 24.09.2023.

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

Kõik sarnased tööpakkumised
Soovin kandideerida