Värsked tööpakkumised

Hambaravi tarvikute müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182391

Tööpakkumise number

182391

Töö kirjeldus

Hambaravimaterjalide ja tarvikute aktiivne müük hambaarstidele ja hambatehnikutele
Toodete pakkumine ning suhtlemine klientidega hambakliinikutes toimub peamiselt telefoni ja e-posti teel.
Samuti on vajalikud kliendikülastused ning toodete presenteerimine, osalemine messidel jne.

Nõudmised kandidaadile

-väga hea suhtlemisoskus
- eeliseks on telefonimüügi või aktiivse müügitöö kogemus
-inglise ja/või soome keele oskus
-vene keele oskus suhtlustasandil
-arvuti kasutamise kogemus, Word, Excel, PPT
-hambatehniku/või hambaravialane töökogemus on eeliseks

Ettevõte pakub

-põhitöökoht kaasaegses kontoris Tallinna kesklinnas
-tööpiirkond üle Eesti
- kaasaegsed töövahendid
-töötulemustele vastav motivatsioonipakett

Lisainfo

aktiivne tööaeg 9-18,
põhilise töövahendid arvuti ja telefon
müügiesindaja töötab iseseisvalt, aga pidevas koostöös teiste müügitöötajatega 7 liikmelises kollektiivis
müügiesindaja töötab otseselt müügijuhi ning ettevõtte juhataja alluvuses

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2009
Kuulutus sisestati:
10. august 2009

PLANDENT EESTI OÜ kuulub maailma juhtivate hambaraviseadmete valmistaja
PLANMECA
ettevõtete gruppi. Eestis tegutseme alates 1992 .a.
Valmistame ja pakume hambaarstidele ja hambatehnikutele hambaravimaterjale ja seadmeid ning vajalikke tehnoloogiaid.