Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #212795

HAMBARAVI MÜÜGISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hambaravitoodete müük, kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • Uute hambaravitoodete müügipotentsiaali väljaselgitamine ning turuanalüüs piirkonna piires
  • Läbirääkimised edasimüüjatega
  • Koolituste ja presentatsioonide ettevalmistamine ja läbiviimine
  • Püstitatud müügieesmärkide saavutamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus, soovitavalt meditsiinivaldkonnas
  • Vähemalt 3-aastane varasem müügitöökogemus, soovitavalt tervishoiuvaldkonnas
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskus
  • Hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja eneseväljendusoskus
  • Hea arvutikasutusoskus
  • Analüütiline mõtlemine ja süsteemsus
  • Tulemustele orienteeritus ja innovaatilisus
  • Autojuhiload

  • Liikuvat ja mitmekesist tööd edukas rahvusvahelises kontsernis
  • Kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid kolleege
  • Tööalaseid koolitusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Ametiautot

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Varasem rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemus

Tööpakkumise number
#212795

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010

CVO Recruitment`i kliendiks on 3M Company – üle 24 miljardi dollarilise aastakäibega rahvusvaheline kontsern, mille peakontor asub USA-s. Ettevõte toodab ja turustab üle 70,000 erineva toote ning firma visioon on olla maailma innovatiivseim ettevõte. 3M-i tooteportfelli kuuluvad peamiselt kontoritarbed, tööstus-, tervishoiu- ja ohutustooted. Lisainfo ettevõtte kohta leiad: www.mmm.com

Vaata rohkem