https://www.cvkeskus.ee/176628

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176628

Hambaarsti õde Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hambaarstiõe töö Karjaas


Ootused kandidaadile

*erialane haridus
*soome keele oskus
*töökogemus
*motivatsioon ja tahe Soomes töötada
*kasuks tuleb rootsi ja inglise keele oskus


Ettevõte pakub

*abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (TEO luba) vormistamisel
*tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal


Tööpakkumise number
#176628
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Hambaarsti õde Soomes
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!