Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716211

Hambaarsti assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  •  Hambaarsti assisteerimine

  •  Instrumentide ja raviaparaatide steriliseerimine ning korrashoid

  •  Kabineti korrashoid

  •  Hambaravimaterjalide ja –tarvete seisu jälgimine

  •  Hambaarsti abistamine elektroonilise ravikaardi täitmisel

  •  Telefonile vastamine ning broneeringute tegemine

  •  ~0,5 kohta, pikad tööpäevad, aga palju vabu päevi.

Ootused kandidaadile

  •  Eeliseks erialane (meditsiiniline) kõrg- või kutseharidus
  •  Tugevaks eeliseks vähemalt 1-aastane töökogemus hambaravi assistendina
  •  valmisolek tiimitööks
  •  hea suhtlemisoskus
  •  keeleoskus:

eesti keel – kõrgtasemel

inglise keel – suhtlustasemel (eeliseks)

vene keel – suhtlustasemel (eeliseks)

  •  valmidus paindliku graafikuga töötamiseks (tööpäeva alguse ja lõpuaeg muutlikud)

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökeskkonda

  • Palju puhkepäevi

Tööpakkumise number
#716211