Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223570

Hambaarst-Valvearst

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

MediradiX pakub valvetööd Soomes kogenud hambaarstile:
Forssas 14.-15. aprill ja 16 mai ning 15-28.august
Tamperes 30.4 ning vabu valveid lisaks alates juulist

Ootused kandidaadile

Hambaarsti diplom ja registreerimine Tervishoiuametis
Erialane töökogemus

  • Pakume huvitavat, arenemisvõimelist ja hästi tasustatud tööd
  • Enne tööle asumist pakume võimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
  • MediradiX pakub heale palgale lisaks palju privileege
  • Valvira loa puudumisel annab MediradiX juhendid ja aitab avaldusi täita
  • Enne töösuhte algust toimuvad tutvustavad õppepäevad, kus jagame laiali ka tugimaterjale, mis aitavad valutumalt kohaneda uue olukorraga
  • Hilisemad koolitused on mõeldud eelkõige selleks, et spetsialistid saaksid hoida end kursis toimuvate uuendustega oma erialal

Tööpakkumise number
#223570

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
29. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
palk kokkuleppel

Aasta-aastalt on Soomes kasvanud nõudlus meditsiinitöötajate järele. Teame, et Eestis on kõrge kvalifikatsiooniga tervisehoiule pühendunuid inimesi, kes
otsivad uusi väljakutseid või soovivad erialaseid töökogemusi väljaspool kodumaad. MediradiX on aastast 2003 tegutsev mitmekülgne meditsiiniettevõtte. Viime kokku tööjõudu vajavaid meditsiinibrigaade ja meelepärast tööd otsivad meditsiinitöötajaid. Meie vahendusel ja kaasabil leiate endale erialast tööd mugavalt ja usaldusväärselt. MediradiXi tööjõuvõrgustikku kuuluvad üld- ja eriarstid, sealhulgas näiteks hambaarstid, psühhiaatrid, sisehaiguste
arstid, töötervishoiuspetsialistid jpt.

Vaata rohkem