Värsked tööpakkumised

Hambaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84157

Tööpakkumise number

84157

Töö kirjeldus

Pakume tööd hambaarstile Kesk-Soomes (kaugus Helsingist umbes 250 km, 8000 elanikuga linn).
Võimalik teostada ka proteesimist.

Nõudmised kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • erialane töökogemus
  • hea soome keele oskus
  • tugev motivatsioon Soomes töötamiseks

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi ja Soome arsti palka
  • tasuta korterit Soomes töötamise ajaks
  • tasuta soome keele õpet Eestis (keeleõpe nii algajatele kui edasijõudnutele)
  • aitame taotleda Soomes arstina töötamise luba Soome Tervishoiuametist
  • võimalus tutvuda tulevase töökohaga enne tööle asumist (kanname reisiga seonduvad kulud)
  • kindlustame töötajad tööõnnetuse vastu ja teeme arstikindlustuse Soomes

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
3. november 2006