Värsked tööpakkumised

Hambaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52906

Tööpakkumise number

52906

Töö kirjeldus

Pakume tööd hambaarstidele Soomest. Töökoht asub Tampere lähedal (u. 1,5tundi Helsingist). Töökoht on Terveyskeskuses ja nädalane tööaeg 37 tundi, vöimalus teha ka lyhemat töönädalat, näiteks 4 tööpäeva nädalas. Neto töötasu on kuus vähemalt 50 000 krooni.

Nõudmised kandidaadile

Soome keele oskus suhtlemistasemel on vajalik.

Pakume huvitavat ja heade töötingimustega tööd Soomest. Teeme head lepingud hea palgaga. Aitame avalduste tegemisega Soome Tervishoiuametisse (TEO).

Lisainfo

Võimalus vötta osa soome keele kursustele Tallinas ja Tartus (tasuta). Elamispinna saab haigla körval olevast asutusest.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. november 2005
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2005
Brutopalk:
Alates 60000 kuni 80000 EEK kuus