Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116923

Hambaarst

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hambaarsti teenuste osutamine

Ootused kandidaadile

erialane haridus
eelnev erialane töökogemus
hea inglise keele oskus
valmisolek töötada väilsmaal vähemalt 1 aasta
julgus proovida uusi väljakutseid

Ettevõte pakub

motiveerivat palka
arenguvõimalust
kindlat töökohta

Lisainfo

Asukoht Hamilton,šotimaa

Tööpakkumise number
#116923

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. september 2007
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2007

M-Partner Personaliotsing alustas tööd 1997. aastal. Tegutseme nii Eestis, kui ka Lätis ja Leedus. Omame väga erineva kvalifikatsiooniga töötajate valiku kogemust, alates tippjuhtidest ja lõpetades autojuhtidega.

Vajadusel pakume Teile meeleldi abi nii personaliotsingu konkursside läbiviimisel, kui ka näiteks Teie poolt valitud töötajate testimisel.

Vaata rohkem

Hambaarst