Värsked tööpakkumised

Hambaarst Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209658

Tööpakkumise number

209658

Töö kirjeldus

Hambaarsti töö Soomes

Nõudmised kandidaadile

* Hambaarsti diplom ja registreerimine Tervishoiuametis
* Soovitavalt praktiline töökogemus erialal
* Motivatsioon ja tahe Soomes töötada

Ettevõte pakub

* Soome hambaarsti palgatasemele vastavat palka
* tasuta soome keele õpet Tallinnas ja Tartus (nii algajatele kui ka edasijõudnutele)
* osaliselt möbleeritud korterit Soomes töötamise ajal
* võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
* abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (Valvira luba) vormistamisel, vajadusel loa maksumuse hüvitamist
* arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
* tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal
* võimalust maksta sotsiaalmakse kas Eestisse või Soome

Lisainfo

Soome keele oskaja - küsi pakkumist kohe!

Asukoht:
Soome
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
18. november 2010
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2010

PUUMEDI OÜ on ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal. Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused ja erakliinikud Soomes. Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele ja residentidele.