Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196344

Hambaarst Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hambaarsti töö Soomes

Ootused kandidaadile

* Hambaarsti diplom ja registreerimine Tervishoiuametis
* Soovitavalt praktiline töökogemus erialal
* Motivatsioon ja tahe Soomes töötada

Ettevõte pakub

* Soome hambaarsti palgatasemele vastavat palka
* tasuta soome keele õpet Tallinnas ja Tartus (nii algajatele kui ka edasijõudnutele)
* osaliselt möbleeritud korterit Soomes töötamise ajal
* võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
* abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (Valvira luba) vormistamisel, vajadusel loa maksumuse hüvitamist
* arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
* tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal
* võimalust maksta sotsiaalmakse kas Eestisse või Soome

Lisainfo

Soome keele oskajatel võimalus kohene tööle asumine Kesk- ja Lõuna- Soomes!!!!!!!!
Küsi pakkumist!

Tööpakkumise number
#196344