Värsked tööpakkumised

Hambaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233621

Tööpakkumise number

233621

Töö kirjeldus

Hambaarsti töö Lõuna-Soomes kuni 200 km Helsingist, kus on hea alustada esmakordselt Soomes tööd alustaval hambaarstil.

Nõudmised kandidaadile

Meditsiinialane kõrgharidus (hambaarst, hambaarst-resident)
Registreering Terviseametis
Hea soome keele oskus (pakume keelekoolitust Tallinnas, Tartus ja Pärnus, vajadusel ka mujal)

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Abi elukoha leidmisel
Abi dokumentide vormistamisel
Tasuta keelekoolitust (Tallinnas, Tartus ja Pärnus)

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
14. august 2011
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2011
Brutopalk:
Alates 4000 kuni 7000 EUR kuus

Mediverkko on suurim Eestis tegutsev Soome tervishoiuteenuseid vahendav firma. Mediverkkos töötab igal aastal üle 1700 arsti ja hambaarsti ning käive on üle
50 miljoni euro. Hea mainega suure ettevõttena suudame tagada turvalise tööleasumise ja igakülgse abi.