Värsked tööpakkumised

Hambaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193642

Tööpakkumise number

193642

Töö kirjeldus

Hambaarsti töö Lääne-Soome piirkonnas.

Nõudmised kandidaadile

> Erialane kõrgharidus (hambaarst)
> Registreering Terviseametis
> Hea soome keele oskus (võimaldame soome keele koolitust!)

> Tasuta igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitused nii Tartus kui Tallinnas
> Abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel (Valvira)
> Elukoha leidmine Soomes
> Konkurentsivõimeline palk

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. mai 2010
Kuulutus sisestati:
29. märts 2010
Brutopalk:
Alates 80000 kuni 120000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk on esitatud brutopalgana.

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1200 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.