Värsked tööpakkumised

Hambaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191565

Tööpakkumise number

191565

Töö kirjeldus

Hambaarsti töö Lõuna-Soomes (200 Helsingist).

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus (hambaarst)
  • Hea soome keele oskus (pakume igapäevase ja meditsiinialase soome keele koolitust!)

  • Tasuta igapäevased ja meditsiinialased soome keele kursused
  • Konkurentsivõimeline palk
  • Aitame Soomes vajalike dokumentide vormistamisega
  • Aitame leida Soomes elukoha

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. märts 2010
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2010
Brutopalk:
Alates 90000 kuni 120000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk on esitatud brutopalgana

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.