Värsked tööpakkumised

Hambaarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213579

Tööpakkumise number

213579

Töö kirjeldus

MediradiX pakub tööd hambaarstile Lõuna-Soomes Tervisekeskuses.

Bruto kuupalk: 89 000 eek
Töökoormus: täiskohaga 153 töötundi kuus
Töö algus: jaanuar 2011
Töösuhte pikkus: kokkuleppel
Asukoht:125km Helsinkist. Head bussi ja rongi ühendused. Tööreisikulude kompenseerimine kokkuleppel. MediradiX pakub möbleeritud korteri töökoha
lähedalt.

Nõudmised kandidaadile

Hambaarsti diplom ja registreerimine Tervishoiuametis
Erialane töökogemus

• Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd
• Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
• MediradiX pakub hea palga lisaks palju privileege
• Valvira loa puudumisel annab MediradiX juhendid ja aitab avaldusi täita
• Enne töösuhte algust toimuvad tutvustavad õppepäevad, kus jagame laiali ka tugimaterjale, mis aitavad valutumalt kohaneda uue olukorraga
• Hilisemad koolitused on mõeldud eelkõige selleks, et spetsialistid saaksid hoida end kursis toimuvate uuendustega oma erialal

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
30. november 2010
Brutopalk:
Alates 85000 kuni 96000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Bruto palk

Aasta-aastalt on Soomes kasvanud nõudlus meditsiinitöötajate järele. Teame, et Eestis on kõrge kvalifikatsiooniga tervisehoiule pühendunuid inimesi, kes
otsivad uusi väljakutseid või soovivad erialaseid töökogemusi väljaspool kodumaad. MediradiX on aastast 2003 tegutsev mitmekülgne meditsiiniettevõtte. Viime kokku tööjõudu vajavaid meditsiinibrigaade ja meelepärast tööd otsivad meditsiinitöötajaid. Meie vahendusel ja kaasabil leiate endale erialast tööd mugavalt ja usaldusväärselt. MediradiXi tööjõuvõrgustikku kuuluvad üld- ja eriarstid, sealhulgas näiteks hambaarstid, psühhiaatrid, sisehaiguste
arstid, töötervishoiuspetsialistid jpt.