Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176201

Hambaarst

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hambaarsti tööülesanded Juuka linnas. Juuka linn asub 480 km Helsingist.

Ootused kandidaadile

  • Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel. Vajadusel on vöimalik saada soome keele kursuseid algajatele ja täiendkoolitust edasijöudnutele
  • Vajalik on Valvira luba, et oleks vöimalik töötada hambaarstina Soomes. Loa puudumisel annab MediradiX juhendid ja aitab avaldusi täita

  • Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd
  • Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
  • MediradiX pakub heale palgale lisaks palju privileege

Tööpakkumise number
#176201
Hambaarst