2023-08-23 14:48:55
2023-02-22 15:26:08

Hambaarst

CVKeskus.ee klient
Tööpakkumised

Töö kirjeldus

Ootame meie Pärnu kliinikuga liituma hambaravi valdkonna professionaale. Oodatud on nii hambaravi eriarstid kui ka teraapiaarstid, nii kogenud kui ka hambaasti karjääri alustavad tegijad. Meie juures saab spetsialiseeruda kitsamale hambaravi valdkonnale ja pakume vajadusel kogenud spetsialisti tuge ja suunamist.

Ootused kandidaadile

Soovime, et panustad südamega, et pakkuda meie patsientidele kvaliteetset ja kaasaegse raviteenust. Oskad ennast panna teise inimese „kingadesse“ ehk mõistad, et Sinu juurde tulnud inimene võib olla mures ja hirmul ning vajab rahulikku ära kuulamist ja toetavat suhtumist. Kõige tähtsam on, et inimesed meie juures tunnevad ennast igal ajahetkel hoituna. Sinus on teadmistejanu ning oled erialaselt uudishimulik. Vastutad kliinikus oma osa eest, sest meditsiin on meeskonnatöö ja parima tulemuse eest vastutab protsessi iga lüli.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle võimalust töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes. Meid liidab vastutustunne patsiendi tervise eest. Sinust saab meie tööpere väärtuslik liige, kellel on võimalus kaasa lüüa rahvusvahelise tervishoiuettevõtte arenguloos. Meie juures liitud Sa oma eriala pädevaimate tegijatega ja saad osa suutervise valdkonna kõige mitmekesisemast teadmisest. Saad soovi korral süvitsi keskenduda ühele hambaravi valdkonnale ja Sind toetab hästi kokkutöötav tugitiim. Sina ei pea muretsema muu pärast kui erialane töö, sest protsessid, süsteemid ja tugimeeskond töötab õlitatult. Lisaks konkurentsivõimelisele töötasule pakume tervist toetavat motivatsioonipaketti, mitmekülgseid arenguvõimalusi sh personaalset koolitusfondi ning kaasaegseid töövahendeid.