Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220033

HAMBAARST Ida-Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööpakkumine hambaarstile Ida-Soomes.
Kaugus Helsingist 330km.

Ootused kandidaadile

- erialane haridus
- kohanemisvõime
- koostöövalmidus
- soome keele oskus

- abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (VALVIRA) vormistamisel
- vajadusel võimalust täiendada oma keeleoskust
- hästitasustatud ja huvitavat tööd usaldusväärse tööandja juures
- võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes koos Medivida OY esindajaga enne lepingu sõlmimist
- leiame korteri, kuhu muretseme esmavajaliku mööbli ja toetame eluasemega seonduvate kulude katmisel

Tööpakkumise number
#220033

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. märts 2011
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2011

CVKeskus.ee klient

Meditalo OÜ on ettevõte, mis tegeleb renditööjõu
vahendamisega Soome tervishoiuasutustele. Soomes on meie
partneriks Medivida OY, kellega koostöös tagame lisaks
sobivale töökohale ja konkurentsivõimelisele töötasule ka
möbleeritud korteri Soomes viibimise ajaks.

Vaata rohkem