Värsked tööpakkumised

Haljastustöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 230607

Tööpakkumise number

230607

Töö kirjeldus

Objekti korrashoid
* lahtise - ja lendprahi kokku korjamine
* prügiurnide tühjendamine ning uute prügikottide paigaldamine
* muru niitmine
* lume - ja libedusetõrje
* muud tööd, mis on vajalikud objekti korrashoiuks

Nõudmised kandidaadile

Täpsus
Kohusetundlikkus
Aktiivsus
Eesti ja vene keele oskus
Korrektsus

Ettevõte pakub

kaasaegseid töövahendeid
pidevat tööd
tööks vajalikku koolitust

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2011

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.