Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #95067

Haljastustööline Soome

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
põllutööd, lihtsamad ehitustööd, taimede paljundamine, aiatööd, mullasegude valmistamine, kastmine, niisutussüsteemide kasutamine ja teenindamine.

Ootused kandidaadile

töötahe
soome keele oskus suhtlustasandil
vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head palka

Lisainfo

Töö sobib nii meestele, kui ka naistele.
Kandideerimiseks täitke ankeeti internetis www.go-on.ee siis võtame ise teiega ühendust.

Tööpakkumise number
#95067

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. märts 2007
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2007

Go On Eesti on rahvusvaheline personaali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte. Otsime pidevalt tööjõudu Soome.

Vaata rohkem