Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61193

Haljastustööde oskustöölised

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame haljastustööde oskustöölisi sise- ja välishaljastustööde teostamiseks.

Töö kirjeldus:

  • mullatööd: taimede ja istikute istutamine, muru külvamine, rehitsemine, pinnase tasandamine labida ja rehaga, rohimine;
  • haljastusprojekti koostamine

Ootused kandidaadile

  • haljastusalane haridus ja töökogemus antud valdkonnas;
  • töötahe;
  • ausus ja usaldusväärsus;
  • positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse.

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd;
  • toredat meeskonda.

Tööpakkumise number
#61193