Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66181

Haljastustööd Soomes

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on suur ettevõte Soomes, mis tegeleb istikute, põõsade ja puude kasvatamisega ja müügiga.

Tööülesanded:
Kõik aia abitööd, kaevamistööd, traktoritööd.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
soome keel suhtlustasandil
põllumasinate kasutamise oskus (traktor, muruniiduk, trimmer, hekilõikur, mullafrees)
sõiduauto olemasolu

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head palka
päevaraha

Lisainfo

Töökoht asub Hämeenlinna lähedal. Töö kestab umbes 3 nädalat.

Palk 6,64 EUR/tund (bruto)
Päevaraha 375 EEK/tööpäev
Elamine 150-200 EUR/kuu

Tööpakkumise number
#66181

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
4. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
4. mai 2006

Go On Eesti on rahvusvaheline personaali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte. Otsime pidevalt tööjõudu Soome.

Vaata rohkem