Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #375822

Haljastuse oskustööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- haljastuse rajamine (istutustööd, muru rajamine, väikevormide ehitus)
- haljastuse hooldus (hekkide lõikus, muru niitmine trimmeri ja niidukiga, puude ja põõsaste lõikamine)

Ootused kandidaadile

- kohusetundlikkus ja korrektsus
- hea füüsiline vorm ja soov töötada välistingimustes
- meeskonnatöö valmidus
- kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas ja autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekesist tööd
- meeldivat kollektiivi
- palka olenevalt oskustest ja jõudlusest

Lisainfo

- kasuks tuleb vene keele oskus
- B-kategooria juhiluba

Tööpakkumise number
#375822

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 750 - 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. mai 2015
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem