Värsked tööpakkumised

Haljastaja, teetööline, tänavakivi paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416804

Tööpakkumise number

416804

Töö kirjeldus

Teede ja platside ehitus
Haljastuse rajamine
Väiketehnika juhtimine
Aedade ehitus
Kivisillutiste ehitamine

Nõudmised kandidaadile

Oled kokku puutunud teede ja platside ehitusega
Hindad kvaliteeti
Oled aus ja kohusetundlik
Omad B-kategooria juhilubasid
Oskad juhtida väiketehnikat (Bobcat, Avant, miniekskavaator)

Ettevõte pakub

Head palka ja lisahüvesid
Kindlat töökohta
Noort edasipürgivat kollektiivi
Vahelduvat tööd

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2016

Mefab OÜ on Eesti kapitalil põhinev väliehitusega tegelev ettevõte.

Tegeleme põhiliselt haljastuse rajamisega ja teede ning platside ehitusega. Pakume terviklahendusi hoovide ehitusel ja lahendame ära ka keerulisemad individuaalsed probleemid.

Firma areng on olnud ühtlane ja liikunud pidevas tõusujoones. Tänasel päeval oleme kindlustanud oma koha ehitusturul ja suudame anda rahulolugarantii.

Meie meeskonda kuuluvad motiveeritud ja teotahtelised inimesed, kes ei karda väljakutseid ning teeme kõik, et leida parim võimalik lahendus Tellijale. Meie tegevusi iseloomustavad märksõnad on: PUHTUS, KVALITEET, KIIRUS, OPERATIIVSUS, PAINDLIKKUS.