https://www.cvkeskus.ee/64346

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64346

Haljastaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinnas tegutsev haljastusfirma pakub tööd haljastustöölistele.
-Haljastuse rajamine
-Aedade ja piirete ehitus


Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus ja korrektsus
- meeskonnatöö valmidus
- tehniline taip
- kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas


Ettevõte pakub

-huvitavat ja vaheldusrikast tööd
-meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
-tulemustest sõltuvat töötasu


Tööpakkumise number
#64346
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Haljastaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!