https://www.cvkeskus.ee/796169

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796169

Haljastaja - maastikuehitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded: kivisillutise paigaldus, tarade paigaldamine, puude istutamine, puude raie ja -hooldustööd jms


Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus

Sõbralikkus

Valmisolek füüsiliseks tööks välitingimustes

 

Kasuks tulevad B-kategooria juhiload


Ettevõte pakub

Stabiilset ja mitmekülgset tööd

Väljaõpet ja juhendamist

Sõbralikku töökollektiivi


Tööpakkumise number
#796169
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Haljastaja - maastikuehitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!