Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59429

Haldustööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kauba-aluste pakkimine ajakirjade ja ajalehtede pakkidega, konteinerite ja kauba-aluste teisaldamine ettevõttesiseselt, kauba laadimine, territooriumi korras hoidmine, makulatuuri- ja jäätmekogumissüsteemi haldamine jne.

Ootused kandidaadile

-kohusetunne, vastutustunne
-kiirus
-meeskonnatöö oskus
-hea füüsilise koormuse taluvus

Ettevõte pakub

-stabiilset töökeskkonda
-mitmekesist tööd

Lisainfo

Töökoht asub Tartus, tööaeg esmaspäevast reedeni 7.00 - 16.00

Tööpakkumise number
#59429