Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669996

Haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valla majandustegevuste haldamine;

  • vallavara hoolduse, remondi ja haljastuse korraldamine;

  • hulkuvate lemmikloomade püüdmise ja pidamise korraldamine;

  • valla suurürituste korraldamises osalemine;

  • veab eest vallas toimuvaid talgupäevi ja vastutab valla üldise heakorrastatuse eest.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;

  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;

  • Eesti Vabariigi põhiseaduse, kodanike põhiõiguste ja -vabaduste ning avaliku halduse organisatsiooni tundmine;

  • kohaliku omavalitsuse korraldust ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide ning oma töövaldkonda reguleerivate õigustloovate aktide tundmine ning oskus neid teenistusülesannete täitmisel nõuetekohaselt rakendada;

  • teenistusülesannete täitmiseks vajalik arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide, interneti, vajalike andmekogude, registrite ja dokumendihaldussüsteemide kasutamise oskus;

  • isikuomadustest on nõutavad kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas suutlikkus võtta iseseisvalt oma pädevuse piires vastu otsuseid, võime neid põhjendada arusaadavalt ja ühetaoliselt ja vastutada nende eest;

  • algatusvõime ja loovus, sealhulgas võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel ja rakendamisel ning võime töötada iseseisvalt;

  • hea suhtlemis- ja koostööoskus, tasakaalukus, pingetaluvus, tolerantsus ja sõbralikkus.

Ettevõte pakub

  • Võimalust eneseteostuseks ja põnevat tööd Setomaal;

  • head töökeskkonda;

  • sõbralikku, asjatundlikku ja toetavat meeskonda;

  • võimalust enesetäiendamiseks;

  • stabiilset töötasu.

Tööpakkumise number
#669996

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem