Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630890

Haldusspetsialist Vihula Mõisas

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eestöölise igapäevatöö on hooldustöötajate juhendamine, tööülesannete jagamine ja erinevate tööde teostamine Vihula Mõisa hoonetes ja territooriumil.
Hooldustööde teostamise planeerimine koos haldusjuhiga.
Tööohutuse jälgimine.
Materjali organiseerimine objektile (vastavalt vajadusele).

Nõudmised kandidaadile

B-kategooria juhiload.
Tööoskused siseremontöödel ja teadmised hoone tehnosüsteemidest.
Head analüüsi-, planeerimis- ja probleemilahendusoskust.
Meeskonna juhtimise oskust.
Kohanemisvõimet, pingetaluvust ja head suhtlemisoskust.
Korrektsust ja koostöövalmidust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

Vaheldusrikast tööd.
Sõbraliku kollektiivi.
Ööbimisvõimalust Vihulas.
Konkurentsivõimelist töötasu.
Erialaseid koolitusi ja arenguvõimalusi.

Tööpakkumise number
#630890

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2019

Unique Hotels hotelle iseloomustab linnaseikluse, julge disaini ning tõeliselt taskukohaste hindade jõuline kombinatsioon.
Kõik meie hotellid: von Stackelberg Hotell Tallinn, Kreutzwald Hotell Tallinn, City Hotell Tallinn ja Centennial Hotell Tallinn asuvad Tallinna kesklinnas. See tagab mugava ning kiire ligipääsu linna vaatamisväärsusteni. Alates 2008. aastast kuulub Unique Hotels ketti ka Vihula mõisakompleks Lääne-Virumaal.
Me ei suuda muuta maailma, kuid me suudame anda endast parima, et peatumine meie hotellides oleks unikaalne.

Vaata rohkem