Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144340

Haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusspetsailisti töö on hoone heakorra ja hooldusvajaduse jälgmine, väiksemate parendus- ja remonttööde teostamine (näiteks lukkude vahetus, radiaatorite õhutamine, mööbli kokkupanek) ja teiste hoone kasutamisel tekkinud probleemide jooksev lahendamine

Ootused kandidaadile

 töökogemus kinnisvara või ehituse valdkonnas;
 arvuti kasutamise oskus;
 hea suhtlemisoskus;
 korrektsus;
 töötahe ja kohusetundlikkus

 kaasaegset töökeskkonda ettevõtte kinnisvarahaldusstruktuuris;
 sõbralikku kollektiivii;
 viisakat sissetulekut

Tööpakkumise number
#144340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2008
Kuulutus sisestati:
13. märts 2008

ESTIKO on Tartus tegutsev ettevõtete grupp, kes avab Tartu kesklinnas moe- ja vabaajakeskuse TASKU, ning vajab oma meeskonda täiendust !

Vaata rohkem