Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345892

Haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusspetsialisti ülesandeks on korraldada kooli haldusteenuste sujuv toimimine, koostöö RKAS-i ja teiste lepingupartneritega. Lisaülesandeks ja koormuse
suurendamiseks võib täita autojuhi ülesandeid (õpilaste vedu).

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 3-aastane töökogemus antud valdkonnas;
  • B-kategooria juhiload, vähemalt 5-aastane sõidukijuhtimiskogemus (sh Tallinna linnas);
  • täpsus, initsiatiivikus, võime töötada üksi ja võtta vastutust;
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vähemalt hea vene keele oskus kõnes;
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus;
  • pingetaluvus, tasakaalukus, rõõmsameelsus.

Ettevõte pakub

  • rõõmsat ja toetavat kollektiivi;
  • näha oma silmaga tehtud töö tulemusi;
  • paindlikku tööaega.

Tööpakkumise number
#345892

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2014

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi põhikool tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Koolis tegutsevad järgmised hariduslike erivajadustega õpilaste klassid::
1) klassid tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele;
2) väikeklassid autismi spektri häiretega ning aktiivsus- ja tähelepanuhäiretega õpilastele

Vaata rohkem