Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184959

Haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- koristustööde ja riidehoiu töö korraldamine;
- struktuuriüksuste kantselei- ja majandustarvetega varustamine;
- arhiivitöö (arhiivi korrastamine, arhivaalide loetelu koostamine jm).

Ootused kandidaadile

- keskharidus;
- hea arvuti kasutamise oskus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel;
- eelnev töökogemus koristustööde korraldamisel või arhiivitöös;
- hea suhtlemisoskus;
- valmisolek meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

- mitmekülgset ja huvitavat tööd;
- kaasaegset töökeskkonda;
- asukoht Estonia pst 8.

Tööpakkumise number
#184959