Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64516

Haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusspetsialisti tööks on Elektriraudtee AS depoo- ja kontoriruumide remondi- ja hooldustööde vajaduse jälgimine ning kaardistamine. Väiksemate remondi- ja hooldustööde teostamine. Suuremate tööde osas pakkumiskutsete koostamine ja hinnapakkumiste võtmine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:
-on vähemalt keskharidusega
-valdab eesti keelt
-tuleb hästi toime tööalase suhtlemisega vene keeles
-omab teadmisi arvutikasutamisest
-omab soovitavalt varasemat ehitusalast töökogemust
-on hea suhtlemisoskusega, aus, viisakas, julge, iseseisev, täpne ja kiire töövõimega, korrektse välimuse ning hea tervisega

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:
töötasu 10000 krooni bruto
tööalast väljaõpet ja täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#64516