Värsked tööpakkumised

Haldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240766

Tööpakkumise number

240766

Töö kirjeldus

• kinnisvara ja rendipindadega seonduvate küsimuste lahendamine
• kulude haldamine oma vastutusala piires
• projektide juhtimine (uusehitused, remondid)

Nõudmised kandidaadile

• soovitavalt kõrgharidus
• kiirus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
• kiirus, avatus ja abivalmidus probleemide ja küsimuste lahendamiseks
• iseseisvalt töös vajalike dokumentide käsitsemise oskus
• hea suhtlemisoskus
• arvutioskus vähemalt tavakasutaja tasemel, MS Office
• väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb eelnev töökogemus kinnisvara haldamisel.

Ettevõte pakub

• väljakutset pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
• koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
• kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
• professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
• väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
29. september 2011

Eesti Post on edukas ja kaasaaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi infologistika valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.