Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49580

Haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Haldusspetsialist vastutab töökeskkonna kvaliteedi eest; korraldab ja teostab ettevõttes hoolduse- ja remonditöid elektri, ventilatsiooni, kütte, side, valvesüsteemide, vee- ja kanalisatsiooni alal, hoonetes, rajatistel ja platsidel. Varustab ettevõtet põhitootmist toetavate vahenditega, korraldab majandustöötaja tööd.

Ootused kandidaadile

  • kesk- või eriharidus (soovitavalt tehnikaalane kõrgharidus)
  • eelnev erialane töökogemus (vähemalt 2a.)
  • kasuks tuleb elektriku kvalifikatsioon ja varasem töökogemus töökeskkonna alal
  • väga hea eesti keele ning hea vene keele oskus suhtlustasandil; kasuks tuleb tehnikaalase sõnavara tundmine inglise keeles
  • hea arvutioskus (Word, Excel, Outlook)
  • kandidaadilt eeldame tehnilist taipu ja organiseerimisvõimet, lojaalsust ning kohusetunnet
  • sõiduoskus ja juhiloa olemasolu (B-kategooria)
  • 24h valmisolek erakorraliste tööülesannete täitmiseks

  • mitmekülgset ja liikuvat tööd tuntud müügi- ja teenindusorganistasioonis
  • eneseteostusvõimalust
  • kaasaegset töökeskkonda
  • teotahtelist meeskonda
  • koolitusvõimalust

Tööpakkumise number
#49580

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2005
Kuulutus sisestati:
15. august 2005

AS Fakto on rahvusvaheline ettevõtete grupp, mille põhitegevuseks on autokaubandus ja sellega seonduvad teenused. Fakto Grupi moodustavad AS Fakto, Fakto Auto AS, Itaalia Auto AS, Iv Pluss AS, Nissan Balti AS, ja Nempe OÜ.
Fakto Grupi ettevõtted toovad maale, teostavad hulgimüüki, jaemüüki ning teenindust Nissani ning Fiat Grupi (Fiat, Alfa Romeo, Lancia) sõidukitele ja IVECO tarbesõidukitele.

Vaata rohkem