Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53080

Haldusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • haldustegevuse korraldamine valla hallatavates asutustes;
  • halduspersonali töö juhendamine;
  • üldehitus- ja sanitaartehniliste tööde korraldamine;
  • osalemine vallale kuuluva kinnisvara haldamise korraldamisel
  • suhtlemine valla majandusvaldkonna koostööpartneritega;
  • osalemine valla haldusmajandusstruktuuri arendamisel.

Ootused kandidaadile

  • sobiv haridus;
  • eelnev töökogemus haldusmajanduse valdkonnas;
  • hea kohanemisvõime;
  • kõrge pingetaluvus;
  • täpsus ja korrektsus;
  • hea läbirääkimisoskus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • hea eesti keele oskus;
  • huumorimeele olemasolu;
  • arvuti kasutamise oskus (World, Excel, Internet)
  • autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • töötulemustest sõltuvat palka;
  • arenemist koos eduka meeskonnaga;
  • ametialase täiendkoolituse võimalust;
  • töökoormust, mis ei lase igavust tunda;
  • võimalust kuuluda meeldivasse kollektiivi.

Lisainfo

Soovitav

  • töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse asutuses;
  • kõrgharidus
  • vähemalt ühe võõrkeele oskus;
  • isikliku auto kasutamise võimalus.
Kandideerimisavalduse koos CV-ga võib saata Saku Vallavalitsusse ka postiga aadressil Teaduse 1 Saku alevik 75501.

Tööpakkumise number
#53080