Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61604

Haldusosakonna töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Arvete õigeaegne edastamine kontrollimiseks ja maksmiseks
- Hooldus- ja halduslepingute täitmise jälgimine arvete kontrollimisel
- Energeetika- ja haldusgrupi arhiivimajanduse korraldamine
- Projektijuhtimine otsese juhi volituste alusel
- Mööbli tellimine
- Koostöö reklaamifirmadega
- Osakonna koosolekute protokollimine

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus
- Heal tasemel eesti, vene ja inglise keele oskus
- Hea arvutikasutuse oskus
- Soovitavalt AutoCAD kasutamise oskus
- Initsiatiivikus ja tulemustele orienteeritus
- Kohusetundlikkus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Ametikohast koolitust

Lisainfo

Tähtajaline tööleping ajutiselt ära oleva töötaja asendamiseks

Tööpakkumise number
#61604