Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179487

Haldusosakonna teenindusbüroo nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kaitseministeeriumi kinnisvara haldamiskava koostamine ning selle täitmise korraldamine
* Kaitseministeeriumi hoonete kommunikatsioonide ja tehnosüsteemide hoolduste läbiviimine ja korrashoid
* Lepingute ettevalmistamine
* Majasiseste kolimiste läbiviimise koordineerimine
* Töökeskkonna, tööohutuse ja töötervishoiualase tegevuse koordineerimine
* Mobiilside korraldamine

Ootused kandidaadile

* Tehniline kõrgharidus
* Vähemalt 1 aastane kinnisvarahaldamise alane töökogemus
* Teadmised elektri-, kütte-, ventilatsiooni-, veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemidest ning tuleohutusnõuetest.
* AutoCAD programmi kasutamise oskus
* Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
* Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
* Stabiilsus ja pingetaluvus

Kandideerimisel tuleb kasuks
* Eelnev töökogemus avalikus teenistuses

Ettevõte pakub

* Enesearendamise võimalust
* Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#179487