Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200697

Haldusosakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Posti vastuvõtmine ja väljastamine;
* Dokumentide registreerimine, skaneerimine ja edastamine;
* Dokumendihaldussüsteemi administreerimine ja teenistujate nõustamine;
* Asjaajamistoimikute ettevalmistamine säilitamiseks ja nende arhiivi üleandmine;
* Kaitseministeeriumi üldtelefonile saabuvatele kõnedele vastamine.

Ootused kandidaadile

* Vähemalt keskeriharidus;
* Valitsusasutuste asjaajamiskorra hea tundmine;
* Eelnev asjaajamisalane töökogemus;
* Eesti keele oskus kõrgtasemel;
* Stabiilsus ja hea pingetaluvus;
* Hea suhtlemisoskus.

Kasuks tuleb:
* IT alased teadmised;
* Huvi riigikaitse temaatika vastu

Ettevõte pakub

* Eneseteostusvõimalusi;
* Sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#200697