Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67820

Haldusosakonna koosseisuväline teenistuja-peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ministeeriumile hankemenetluse korras menetletavate Eesti Maaelu Arengukavast ja ministeeriumi eelarvest rahastatavate hangete teostamine koostöös teiste osakondadega;
- ministeeriumi hankekomisjonis Eesti Maaelu Arengukavast ja ministeeriumi eelarvest rahastatavate hangete menetlemise osas menetlusdokumentide ning otsuste vormistamine.

Ootused kandidaadile

- vanus vähemalt 21 aastat;
- õigusalane kõrgharidus;
- teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, struktuurist ja õigusest;
- vähemalt ühe võõrkeele (soovitavalt inglise või prantsuse keel) oskus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- kohuse- ja vastutustunne;
- pingetaluvus;
- hea analüüsivõime;
- arvutikasutamise oskust.

Kasuks tulevad teadmised:
- avalikust haldusest;
- Euroopa Liidu struktuuritoetustest.

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast tööd;
- osalemist välisprojektides;
- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Teenistustähtaeg on 31.12.2008

Avaldus ja CV esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonda
aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn
või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 31. maiks 2006. a.

Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 178 ja 6 256 107.

Ametipalk 10 000 krooni

Tööpakkumise number
#67820