Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143571

Haldusosakonna jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Riigivaraga seotud õiguslike küsimuste lahendamine;
Ministeeriumi allasutuste nõustamine riigivaraga seotud küsimustes;
Riigivara valitsemisega seotud juhendite ja kordade koostamine;
Ministeeriumi esindamine kohtuvaidlustes.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus ja avaliku õiguse põhiprintsiipide tundmine;
Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
Arvuti kasutamise oskus kesktasemel;
Väga hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks;
Valmisolek uute ja vastutusrikaste tööülesannete täitmiseks.

Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas;
Tööd sõbralikus ja teotahtelises kollektiivis;
Ministeeriumi motivatsioonipaketist ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid.

Tööpakkumise number
#143571

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
7. märts 2008

Keskkonnaministeerium on Eestis keskkonnavaldkonna eestvedaja. Oleme avatud koostööks oma partnerite ja avalikkusega. Meie eesmärk on puhas elukeskkond, keskkonnateadlikud inimesed, säilinud loodusväärtused ja loodusressursside jätkusuutlik kasutamine. Meid motiveerib meie töö eesmärk ja me oleme uhked, et saame anda oma panuse selle saavutamisse.

Vaata rohkem