Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126057

Haldusosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Osakonnajuhataja juhib ja kavandab haldusosakonna tööd ning tagab eesmärkide täitmise

Ootused kandidaadile

▪ tehniline või ehitusalane kõrgharidus
▪ töökogemus ametikoha valdkonnas vähemalt 2 aastat
▪ kinnisvara haldamise ja hoolduse valdkonna tundmine
▪ usaldusväärsus ja täpsus
▪ hea suhtlemis- ja koostööoskus
▪ juhtimisalased teadmised ja oskused ning juhtimiskogemus vähemalt 2 aastat

Ettevõte pakub

▪ huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning eneseteostust
▪ häid töötingimusi ja konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#126057