Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290930

Haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-ettevõtte territooriumi ja hoonega seonduva haldamine
-laomajanduse korraldamine
-tööohutuse tagamine ettevõttes
-majas oleva mööbli jmt kontrollimine ja parandamine; suuremate probleemide puhul vastava töö tellimine mujalt
-ventilatsioonisüsteemi töökorras hoidmine ja hoolduse korraldamine
-ettevõtte elektritööde korraldamine
-ettevõtte valvesüsteemide töö tagamine
-jooksvate majandusküsimuste ning probleemide lahendamine.
-muude jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

-eelnev töökogemus
-iseseisva töö oskus
-erialane haridus
-kohusetundlikkus ja ausus
-algatus-ja vastutusvõimelisus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
-meeldivat töökeskkonda
-arenguvõimalust
-pidevat täiendust ja koolitust
-motiveerivat tasu vastavalt töötulemustele

Tööpakkumise number
#290930

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
5. november 2012

Tartus Raekoja platsil asuvad Lokaal Suudlevad Tudengid ja Saku kodupubi Sõprade Juures koosnevad kolmest erineva kujundusega sisesaalist, privaatsetest Viskitoast, Sigarikambrist ning 250 kohaga suveterrassist. Metasar OÜ on keskmise suurusega Eesti ettevõte, kes annab tööd aastaringselt ca 50 inimesele.
Tartu populaarseim toitlustus- ja meelelahutusasutus Lokaal Suudlevad Tudengid ning Saku kodupubi Sõprade Juures otsivad enda edasipüüdlikusse ja rõõmsasse meeskonda haldusjuhti.

Vaata rohkem

Haldusjuht