Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194812

Haldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hoonete haldamisega tegelemine, üürnikega suhtlemine, remondiplaanide koostamine.
Hoonete tehniliste süsteemide korrasoleku ja regulaarse hoolduse tagamine.
Ehitus-remonditöödeks läbirääkimiste ja pakkumiste võtmise korraldamine.

Ootused kandidaadile

* Praktiline kogemus kinnisvara haldamises
* Tehniline- ja/või ärijuhtimise haridus
* Organiseerimisoskus
* Eesti keele oskus kõrgtasemel
* Julge pealehakkamine ja oskus ideid realiseerida

Kasuks tuleb:
* Võõrkeelte oskus
* Koostöökogemus projekteerijate ja ehitajatega

Ettevõte pakub

* Vastutusrikast tööd
* Karjäärivõimalust
* Konkurentsivõimelist palka
* Meeldivat väikest kollektiivi
* Täiendkoolitus

Tööpakkumise number
#194812

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2010

Ärihoonete haldamisega ja väljaüürimisega tegelev firma Tallinnas

Vaata rohkem

Haldusjuht